نرم افزار فـیـ.ـلتـ.رینـ.ـگ خانگی پاساد ۱٫۸۰٫۱

نرم‌افزار فـیـ.ـلتـ.رینـ.ـگ خانگی به منظور فرهنگ ‌سازی در خصوص استفاده صحیح از اینترنت در خانواده‌ها به صورت نسخه نرم‌افزاری رایگان در سایت شورای عالی اطلاع ‌رسانی ارائه شد. هر فناوری، با فراهم آوردن یک سری فرصت‌ها، چالش‌هایی را نیز پیش روی بشر قرار داده است که با توسعه فعالیتهای فرهنگی و پیشگیری از وقوع ناهنجاریهای فرهنگی و اجتماعی می‌توان مضرات آن را به حداقل رساند. در دورانی که اینترنت به صورت همه جانبه وارد زندگی شده است و محتوا و اطلاعاتی که در آن در رد وبدل می‌شود، بصورت تصاعدی رو به افزایش است، والدینی از دسترسی فرزندان خود به اینترنت آسوده خاطر خواهند بود که بتوانند نحوه استفاده فرزندان خود از این وسیله ارتباطی قدرتمند را کنترل کنند.

بدیهی است آنچه در اینترنت عرضه می‌شود، برای تمامی رده‌های سنی مناسب نبوده و اینترنت بدون ف.ی.ل.ت.ر و پالایش، امکان دسترسی به کلیه سرویس‌ها و متون را که ممکن است برای کودکان و نوجوانان مضر باشد، ایجاد می‌کند. بر این اساس اکنون در بسیاری از کشورها، یک سری از نرم‌افزارهای فـیـ.ـلتـ.رینـ.ـگ جهت استفاده خانواده‌ها تهیه شده و در اختیار آنها قرار می‌گیرد. دبیرخانه شورای عالی اطلاع‌رسانی نیز با هدف رهنمود خانواده‌ها و در اختیار گذاشتن رایگان این نرم‌افزار فـیـ.ـلتـ.رینـ.ـگ خانگی پاساد برای خانواده‌ها، این نرم‌افزار با همکاری بخش خصوصی تهیه کرده و در اختیار عموم گذاشته است. اجزای این برنامه از دید والدین، تعریف فرزندان، امکان انتخاب محدوده سنی برای فرزندان، کنترل تصاویر با استفاده از روش‌های مبتنی بر هوش مصنوعی، امکان تعیین زمان استفاده، امکان تغییر پیغام‌ها توسط والدین، ارائه گزارشات، امکان اعمال تنظیمات دلخواه و تغییر رمز عبور اصلی است. از سویی دیگر این نرم افزار امکان هدایت کاربر به سمت سایت‌های مفید مانند بخش اخبار، بخش علمی و بخش سرگرمی را داراست.

قابلیتهای کلیدی نرم افزار فـیـ.ـلتـ.رینـ.ـگ خانگی پاساد ۱٫۸۰٫۱:

 • ارائه امکان استفاده صحیح و ایمن از اینترنت برای اعضای خانواده
 • کنترل دسترسی فرزندان به محتواهای اینترنت توسط والدین بصورت ساده وایمن
 • قابلیت اجرای برنامه از دید والدین و تعریف فرزندان و محدودیت های آنها
 • امکان انتخاب محدوده سنی برای دسترسی اینترنت به فرزندان
 • کنترل تصاویر با استفاده از روش های مبتنی بر هوش مصنوعی
 • قابلیت زمانبندی نرم افزار برای تعیین زمان استفاده از اینترنت
 • امکان تغییر پیام ها توسط والدین
 • تهیه وارائه گزارشات در مورد عملکردهای آنلاین فرزندان
 • قابلیت اعمال تنظیمات دلخواه و تغییر رمز عبور اصلی
 • قابلیت هدایت کاربر به سوی سایتهای مفید مانند اخبار بخش های علمی وبخش سرگرمی
 • سازگاری با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب ۷
 • رایگان بودن نرم افزار
 • واسط کاملا فارسی نرم افزار

راهنمای دانلود :

1- دانلود کلیه نرم افزار ها و فایل هایی که در سایت قرار داده میشود رایگان است ! (درج قیمت تنها برای آگاهی شماست)
2- پسورد کلیه فایل های سایت www.bindownload.com می باشد ، هنگام وارد کردن این کلمه حتما بیاد داشته باشید کلیه حروف بصورت حرف کوچک تایپ شود،در هنگام تایپ کلمه عبور توجه کنید صفحه کلید به حالت تایپ انگلیسی تنظیم شده باشد.
3- اکثر فایل ها بصورت فشرده با پسوند rar هستند ،لذا برای خارج کردن از حالت فشرده از برنامه winrar و نرم افزار های مشابه استفاده نمایید.
4- برخی فایل های حجیم بصورت چند پارتی قرار داده شده تا بسهولت بتوانید دانلود کنید ، لذا پس از دانلود فایل ها توجه داشته باشید همه فایل ها را به یک پوشه انتقال و آنها را Extract کنید.
5- درصورتی که نتوانستید فایل های خود را از سرور بین دانلود ، دانلود کنید ، میتوانید از لینک سرور های کمکی برای دانلود استفاده نمایید(لینک کمکی: لینک کمکی کپی مشابه فایل است که بر روی دیگر سرور ها قرار داده شده تا درصورت بروز مشکل در سرور بین دانلود از آنها استفاده نمایید)
6- دانلود فایل ها از سرور کمکی به دلیل امکان حذف سریع از روی سرور مربوطه ، با مسولیت خود کاربر می باشد
7- پیشنهاد میکنیم برای دانلود فایل ها از یک برنامه مدیریت دانلود مانند Flash Get , IDM , IDA استفاده نمایید

بخش نظرات غیر فعال است

به بین دانلود امتیاز دهید