بازی سراسر هیجان و ماجرایی چهار شگفت انگیز – Fantastic 4

بازی سراسر هیجان و ماجرایی چهار شگفت انگیز Fantastic 4

Fantastic 4 یا همان چهار شگفت انگیزیک بازی برمبنای فیلمی با همین نام می باشد که بر اساس مجموعه کتابهای کمیک نوشته شده توسط Jack Kirby  و  Stan Lee ساخته شده است . این بازی از جنبه های شبیه به بازی X-Men Legends می باشد که در آن شما می توانید به سرعت به یکی از چهار قهرمان مختلف تبدیل شده و توانایی های آنها را با جنگیدن با لژیونهای Dr. Doom و روباتها و دیگر هیولاهای دشمن ارتقا دهید . درون بازی شما هر چهار قهرمان مختلف را کنترل خواهید نمود که هر یک از آنها قدرتها و توانایی های منحصر بفرد را دارا می باشند . آقای شگفت آنگیز، قادر به کشیدن و تغییر شکل خود می باشد که به وی اجازه  می دهد تا به اشیاء دور دست، دستیابی پیدا نموده و  از فاصله های بسیار به دشمن حمله نماید. زن نامرئی در جنگ های رو در رو نسبتا ضعیف بوده ، ولی این توانایی را دارد تا بصورت نامرئی درآمده و نیز حریف را درجا منجمد نماید . مرد آتشین بسیار سریع بود و می تواند دشمنان را آتش بزند، در حالی آقای Thing ،جاوری بزرگ بوه که می تواند خرابی های بزرگی را بر جای گذارد. تمامی چهار قهرمان همیشه در دسترس نیستند. در اکثر مراحل،  به یک یا دو کاراکتر محدود خواهید بود جراکه خط داستان بازی بگونه ای است که غالبا جهار قهرما نزا یکدیگر جدا شده و وظایفی را بصورت موازی یکدیگر انجام می دهند.

حداقل نیازمندی های سیستمی برای اجرای بازی چهار شگفت انگیز – Fantastic 4 :

 • پردازنده پنتیوم ۳ ، ۸۰۰ مگاهرتز و یا معادل آن
 • ۲۵۶ مگابایت حافظه رم
 • ۳۲ مگابایت حافظه گرافیکی
 • همچنین برای این بازی تمامی چیپ ست های NVIDIA(R) GeForce2(TM) and ATI(R) Radeon 7200(TM) و بالاتر مورد پشتیبانی می باشند .

سرور BinDownload:
قسمت اول | قسمت دوم | قسمت سوم

لینک کمکی دانلود (Rapidshare):
قسمت اول | قسمت دوم | قسمت سوم
پسورد فایل ها: www.bindownload.com
سایت سازنده
لینک منبع

راهنمای دانلود :

1- دانلود کلیه نرم افزار ها و فایل هایی که در سایت قرار داده میشود رایگان است ! (درج قیمت تنها برای آگاهی شماست)
2- پسورد کلیه فایل های سایت www.bindownload.com می باشد ، هنگام وارد کردن این کلمه حتما بیاد داشته باشید کلیه حروف بصورت حرف کوچک تایپ شود،در هنگام تایپ کلمه عبور توجه کنید صفحه کلید به حالت تایپ انگلیسی تنظیم شده باشد.
3- اکثر فایل ها بصورت فشرده با پسوند rar هستند ،لذا برای خارج کردن از حالت فشرده از برنامه winrar و نرم افزار های مشابه استفاده نمایید.
4- برخی فایل های حجیم بصورت چند پارتی قرار داده شده تا بسهولت بتوانید دانلود کنید ، لذا پس از دانلود فایل ها توجه داشته باشید همه فایل ها را به یک پوشه انتقال و آنها را Extract کنید.
5- درصورتی که نتوانستید فایل های خود را از سرور بین دانلود ، دانلود کنید ، میتوانید از لینک سرور های کمکی برای دانلود استفاده نمایید(لینک کمکی: لینک کمکی کپی مشابه فایل است که بر روی دیگر سرور ها قرار داده شده تا درصورت بروز مشکل در سرور بین دانلود از آنها استفاده نمایید)
6- دانلود فایل ها از سرور کمکی به دلیل امکان حذف سریع از روی سرور مربوطه ، با مسولیت خود کاربر می باشد
7- پیشنهاد میکنیم برای دانلود فایل ها از یک برنامه مدیریت دانلود مانند Flash Get , IDM , IDA استفاده نمایید

۳ دیدگاه

 1. روزبه :

  لینک های مستقیم مشکل دارند. با تشکر

 2. hamid :

  پارت ۳ لینک مستقیم کار نمیکنه لطفا رسیدگی کنید.
  ممنون

  فرید (پاسخ مدیریت)

  سلام
  لینک تصحیح شد.

به بین دانلود امتیاز دهید