مجموعه جدیدترین کلیدهای فعالسازی کاسپر اسکای – Kaspersky New Activation Keys

مجموعه جدیدترین کلیدهای فعالسازی کاسپراسکای - Kaspersky New Activation Keys

مجموعه جدیدترین کلید های فعالسازی برای آنتی ویروس کاسپر اسکای و نسخه آنتی ویروس بعلاوه فایروال (Internet Security) برای نسخه های ۲۰۱۰,۲۰۰۹,v9,v8, v7  ، صد در صد مطمئن و تست شده، بروزرسانی شده در تاریخ های ۰۳/۰۸/۲۰۰۹ و ۰۵/۰۸/۲۰۰۹ توسط سایت بین دانلود جمع آوری شده است وبرای دانلود شما کاربران عزیز قرار داده شده است . لازم به ذکر است که بعضی از کلیدهای ارائه شده تا مدت یکسال اعتبار دارند.

روش استفاده نمودن از کلیدهای فعالسازی :

پس از نصب نرم افزار هنگامی که نرم افزار از شما درخواست انتخاب روش فعالسازی را می نماید، گزینه Activate By Existing Licence Key را انتخاب می نمایید و سپس با Browse نمودن آدرس پوشه ای را که کلیدهای فعالسازی در آن قرار دارند را به برنامه می دهید، وبا کلیک برروی یکی از کلیدها یکی از آنها را انتخاب نمایید . و سپس برروی دکمه Open کلیک نمایید تا کلید مورد نظر فعال گردد، سپس برروی دکمه Next کلیک نموده و آنتی ویروس شما فعال می شود.

توجه : کلیدهای با نام KAV در ابتدای آنها برای فعالسازی آنتی ویروس و آنهایی که با نام KIS شروع می شوند برای فعالسازی نسخه Internet Security می باشند و ابزارهایی نیز بصورت ضمیمه برای فعالسازی نرم افزار در داخل فایل قرار داده شده اند.

راهنمای دانلود :

1- دانلود کلیه نرم افزار ها و فایل هایی که در سایت قرار داده میشود رایگان است ! (درج قیمت تنها برای آگاهی شماست)
2- پسورد کلیه فایل های سایت www.bindownload.com می باشد ، هنگام وارد کردن این کلمه حتما بیاد داشته باشید کلیه حروف بصورت حرف کوچک تایپ شود،در هنگام تایپ کلمه عبور توجه کنید صفحه کلید به حالت تایپ انگلیسی تنظیم شده باشد.
3- اکثر فایل ها بصورت فشرده با پسوند rar هستند ،لذا برای خارج کردن از حالت فشرده از برنامه winrar و نرم افزار های مشابه استفاده نمایید.
4- برخی فایل های حجیم بصورت چند پارتی قرار داده شده تا بسهولت بتوانید دانلود کنید ، لذا پس از دانلود فایل ها توجه داشته باشید همه فایل ها را به یک پوشه انتقال و آنها را Extract کنید.
5- درصورتی که نتوانستید فایل های خود را از سرور بین دانلود ، دانلود کنید ، میتوانید از لینک سرور های کمکی برای دانلود استفاده نمایید(لینک کمکی: لینک کمکی کپی مشابه فایل است که بر روی دیگر سرور ها قرار داده شده تا درصورت بروز مشکل در سرور بین دانلود از آنها استفاده نمایید)
6- دانلود فایل ها از سرور کمکی به دلیل امکان حذف سریع از روی سرور مربوطه ، با مسولیت خود کاربر می باشد
7- پیشنهاد میکنیم برای دانلود فایل ها از یک برنامه مدیریت دانلود مانند Flash Get , IDM , IDA استفاده نمایید

۱ دیدگاه

  1. alibecks :

    خیلی عالیه و شما بهترین هستید

به بین دانلود امتیاز دهید