نسخه کاملا رایگان نرم افزار رایت قدرتمند نرو – Nero 9.4.12.3 Free

نسخه کاملا رایگان نرم افزار رایت قدرتمند نرو - Nero 9.4.12.3 Free

انتظارها به سر آمد! بالاخره نرم افزار رایت قدرتمند Nero نسخه شماره ۹ بصورت کاملا رایگان ارائه شد. این بار Nero  این شانس را به شما می دهد تا از قابلیتهای رایت و کپی اطلاعات نرم افزارشناخته شده جهانی Nero  برای زمان نامحدود و کاملا رایگان استفاده نمایید. این نسخه شامل قابلیتهای ساده رایت و کپی اطلاعات برای سی دی ها و دی وی دی های شما می باشد، قابلیتهای اضافی و عملکردهای دیگر با ارتقاء نرم افزار به نسخه کامل نسخه ۹ نرو در دسترس می باشند. Nero نرم افزاری است که بی شک بسیاری از کاربران کامپیوتر با آن آشنایی دارند، این نرم افزار قدرتمند این توانایی را به شما می دهد تا بتوانید به آسانی کارهایی مانند ایجاد، ریپ، کپی ، به اشتراک گذاری، گرفتن پشتیبان ونمایش را با انواع سی دی ها و دی وی دی ها انجام داده واز آنها لذت ببرید. Nero همچنین بسته چندرسانه ای قدرتمندی با قاببلیتهای فراوان و نیز ساده می باشد که به شما امکان ایجاد، ریپ، ویرایش، به اشتراگ گذاشتن و آپلود بصورت آنلاین فایلهای چندرسانه ای خود را می دهد. هر آنچه که می خواهید شامل موزیک، ویدئو، عکس و اطلاعات را می توانید به سادگی به اشتراک گذاشته و ازآنها بهمراه خانواده و دوستان خود در هر زمان و هر مکانی که هستید، لذت ببرید. Nero 9 نسل بعدی از مورد اطمینان ترین بسته های نرم افزاری سرگرمی خانگی و دیجیتال چندرسانه ای می باشد . قابلیتهای جدید این نرم افزار این امکان را به شما می دهد تا بتوانید به نحوی بسیار ساده از محتواهای چندرسانه ای دیجیتالی لذت ببرید. با استفاده از مرکز فرمان ساده Nero StartSmart نرم افزار، زندگی دیجیتالی را می توانید انعطاف پذیرتر، سرگرم کننده تر و عملی تر از همیشه و بگونه ای که تاکنون تجربه آن را نداشته اید، لمس کنید.

راهنمای دانلود :

1- دانلود کلیه نرم افزار ها و فایل هایی که در سایت قرار داده میشود رایگان است ! (درج قیمت تنها برای آگاهی شماست)
2- پسورد کلیه فایل های سایت www.bindownload.com می باشد ، هنگام وارد کردن این کلمه حتما بیاد داشته باشید کلیه حروف بصورت حرف کوچک تایپ شود،در هنگام تایپ کلمه عبور توجه کنید صفحه کلید به حالت تایپ انگلیسی تنظیم شده باشد.
3- اکثر فایل ها بصورت فشرده با پسوند rar هستند ،لذا برای خارج کردن از حالت فشرده از برنامه winrar و نرم افزار های مشابه استفاده نمایید.
4- برخی فایل های حجیم بصورت چند پارتی قرار داده شده تا بسهولت بتوانید دانلود کنید ، لذا پس از دانلود فایل ها توجه داشته باشید همه فایل ها را به یک پوشه انتقال و آنها را Extract کنید.
5- درصورتی که نتوانستید فایل های خود را از سرور بین دانلود ، دانلود کنید ، میتوانید از لینک سرور های کمکی برای دانلود استفاده نمایید(لینک کمکی: لینک کمکی کپی مشابه فایل است که بر روی دیگر سرور ها قرار داده شده تا درصورت بروز مشکل در سرور بین دانلود از آنها استفاده نمایید)
6- دانلود فایل ها از سرور کمکی به دلیل امکان حذف سریع از روی سرور مربوطه ، با مسولیت خود کاربر می باشد
7- پیشنهاد میکنیم برای دانلود فایل ها از یک برنامه مدیریت دانلود مانند Flash Get , IDM , IDA استفاده نمایید

۱ دیدگاه

  1. learn the facts here now

    نسخه کاملا رایگان نرم افزار رایت قدرتمند نرو – Nero 9.4.12.3 Free – BinDownload | دانلود نرم افزار

به بین دانلود امتیاز دهید