خواندن بارکد کالا ها به وسیله ی گوشی همراه – Barcode Reader

بارکد خوان مبایل , Barcode Reader

پیشرفت علم در گوشی های همراه روز به روز در حال بروز رسانی و دارای قدرت مانور بسیار می باشد. تکنولوژی های جدیدی که در این دستگاه ها قرار داده می شود واقعا خارق العاده و خلاقانه می باشد. این بار سایت بیندانلود دات کام برای عزیزانی که دارای گوشی های دوربین دار می باشد نرم افزاری بسیار جالب را معرفی می کنیم که به وسیله ی آن کالای تقلبی را از غیر تقلبی تشخیص دهید.
BARCODE Reader برنامه ی بسیار جالی است که شما به وسیله این برنامه و از طریق دوربین گوشی خود می توانید بارکدهای کالا ها را بخوانید. بدین صورت که با قرار دادن دوربین گوشی خود در نزدیک بار کد مورد نظر عکسی از آن برای نرم افزار فرستاده می شود و بقیه کار ها به عهده ی نرم افزار است. این که این کالا ساخت کجاست و آیا بارکد صحیح است یا این کالا جزء اجناس دارای بار کد اشتباه و خدایی نکرده تقلبی باشد.
همچنین این نرم افزار قابلیت اضافه کردن بارکد های مورد نظر را به لیست برنامه، داراست.
نکته: زمانی که برای اولین بار برنامه را اجرا می کند کد ریجستری از شما می خواهد که برای این قسمت شما نباید هیچ گونه کدی را قرار دهید و با فشار دادن جوی استیک برنامه را ریجستر نماید و دیگر نیازی به هیچ گونه کد و رمزی نمی باشد.
توجه: این نرم افزار در گوشی های سری ۶۰ به خوبی عمل می کند، چرا که با فرمت SIS می باشد.

راهنمای دانلود :

1- دانلود کلیه نرم افزار ها و فایل هایی که در سایت قرار داده میشود رایگان است ! (درج قیمت تنها برای آگاهی شماست)
2- پسورد کلیه فایل های سایت www.bindownload.com می باشد ، هنگام وارد کردن این کلمه حتما بیاد داشته باشید کلیه حروف بصورت حرف کوچک تایپ شود،در هنگام تایپ کلمه عبور توجه کنید صفحه کلید به حالت تایپ انگلیسی تنظیم شده باشد.
3- اکثر فایل ها بصورت فشرده با پسوند rar هستند ،لذا برای خارج کردن از حالت فشرده از برنامه winrar و نرم افزار های مشابه استفاده نمایید.
4- برخی فایل های حجیم بصورت چند پارتی قرار داده شده تا بسهولت بتوانید دانلود کنید ، لذا پس از دانلود فایل ها توجه داشته باشید همه فایل ها را به یک پوشه انتقال و آنها را Extract کنید.
5- درصورتی که نتوانستید فایل های خود را از سرور بین دانلود ، دانلود کنید ، میتوانید از لینک سرور های کمکی برای دانلود استفاده نمایید(لینک کمکی: لینک کمکی کپی مشابه فایل است که بر روی دیگر سرور ها قرار داده شده تا درصورت بروز مشکل در سرور بین دانلود از آنها استفاده نمایید)
6- دانلود فایل ها از سرور کمکی به دلیل امکان حذف سریع از روی سرور مربوطه ، با مسولیت خود کاربر می باشد
7- پیشنهاد میکنیم برای دانلود فایل ها از یک برنامه مدیریت دانلود مانند Flash Get , IDM , IDA استفاده نمایید

۲ دیدگاه

  1. hassan :

    با عرض سلام و خسته نباشید
    لینک که برای دانلود گذاشتین خراب است اگر لینک درست شود ممنون می شم.

  2. payam :

    felan nemedonam chetorie vali bayad jaleb bashe mamnonam

به بین دانلود امتیاز دهید