بازی دوچرخه سواری با فرمت فلش – Bicycle

Bicycle

این بار یک بازی دچرخه سواری، هیجان انگیز ساخته شده با نرم افزار های فلش با نام Bicycle را به شما عزیزان و دوستداران سایت بیندانلود تقدیم می کنیم. این بازی سه بازیکن به نام های PREM ، SANJANA ، PREM دارد که هر سه آنها سه بازیگر چهره آشنای هندی هستند. این بازی به این صورت انجام می شود که شما باید ابتدا یکی از این سه بازیکن را به عنوان بازیکن خود انتخاب کنید و با دو نفر دیگر مسابقه بدهید، آن هم در داخل پیست دوچرخه سواری که پر از چاله و مانع هست و رفته رفته کار را برای شما مشکل می کنند.
توجه: برای این که بازیکن شما شروع به حرکت کند باید به صورت مکرر از فشار دادن کلید های راست و چپ استفاده کنید.

دانلود بازی دوچرخه سواری با فرمت فلش

حجم فایل : ۱۹۸ کیلوبایت

پسورد فایل فشرده: www.bindownload.com

راهنمای دانلود :

1- دانلود کلیه نرم افزار ها و فایل هایی که در سایت قرار داده میشود رایگان است ! (درج قیمت تنها برای آگاهی شماست)
2- پسورد کلیه فایل های سایت www.bindownload.com می باشد ، هنگام وارد کردن این کلمه حتما بیاد داشته باشید کلیه حروف بصورت حرف کوچک تایپ شود،در هنگام تایپ کلمه عبور توجه کنید صفحه کلید به حالت تایپ انگلیسی تنظیم شده باشد.
3- اکثر فایل ها بصورت فشرده با پسوند rar هستند ،لذا برای خارج کردن از حالت فشرده از برنامه winrar و نرم افزار های مشابه استفاده نمایید.
4- برخی فایل های حجیم بصورت چند پارتی قرار داده شده تا بسهولت بتوانید دانلود کنید ، لذا پس از دانلود فایل ها توجه داشته باشید همه فایل ها را به یک پوشه انتقال و آنها را Extract کنید.
5- درصورتی که نتوانستید فایل های خود را از سرور بین دانلود ، دانلود کنید ، میتوانید از لینک سرور های کمکی برای دانلود استفاده نمایید(لینک کمکی: لینک کمکی کپی مشابه فایل است که بر روی دیگر سرور ها قرار داده شده تا درصورت بروز مشکل در سرور بین دانلود از آنها استفاده نمایید)
6- دانلود فایل ها از سرور کمکی به دلیل امکان حذف سریع از روی سرور مربوطه ، با مسولیت خود کاربر می باشد
7- پیشنهاد میکنیم برای دانلود فایل ها از یک برنامه مدیریت دانلود مانند Flash Get , IDM , IDA استفاده نمایید

۵ دیدگاه

 1. ابوالفضل :

  واسم بازی بفرست .سایت خوبی داری

 2. arash :

  it’s good game! thank you

 3. GSr :

  خیلی خوب بود

 4. این بازی بسیار خوب است

 5. m :

  عالی ………………..

به بین دانلود امتیاز دهید