تماس تلفنی رایگان به سراسر دنیا – Gizmo
تماس تلفنی رایگان به سراسر دنیا - Gizmo
با استفاده از Gizmo Project می توانید با اتصال به اینترنت (کم سرعت یا پرسرعت) به راحتی با دیگر کامپیوتر در کشور دیگر و یا قاره ای دیگر تماس تلفنی رایگان داشته باشید. فقط کافی است پس از نصب برنامه با یک کلیک موس با دوستان ، فامیل و .. در آن سر دنیا به صورت رایگان به صورت تلفنی صحبت کنید. برای آنها فایل بفرسید ، شکلک ارسال کنید و … . در حقیقت برنامه یک مسنجر ولی رایگان می باشد چرا که شما به راحتی می توانید از امکانات یک مسنجر استفاده کنید علاوه بر آن تماس تلفنی رایگان هم داشته باشید.
سایت سازنده برنامه ی Gizmo Project نسخه های دیگر این برنامه را بر روی مبایل نوکیا (N810 , N800 , N770) نیز ارائه داده اند که می تواند با گوشی هم به صورت رایگان و فقط با اتصال به اینترنت با دوستان خود صحبت کنید.
از دیگر نسخه ها قابل دانلود برای سیستم عامل های دیگر می توان به دانلود نرم افزار مخصوص دو سیستم عامل مکنتاش و لینوکس هم اشاره کرد.
توجه: برای صحبت رایگان باید دو طرف این نرم افزار چه بر روی سیستم کامپیوتر و چه بر روی مبایل خود، نصب داشته باشند.

راهنمای دانلود :

1- دانلود کلیه نرم افزار ها و فایل هایی که در سایت قرار داده میشود رایگان است ! (درج قیمت تنها برای آگاهی شماست)
2- پسورد کلیه فایل های سایت www.bindownload.com می باشد ، هنگام وارد کردن این کلمه حتما بیاد داشته باشید کلیه حروف بصورت حرف کوچک تایپ شود،در هنگام تایپ کلمه عبور توجه کنید صفحه کلید به حالت تایپ انگلیسی تنظیم شده باشد.
3- اکثر فایل ها بصورت فشرده با پسوند rar هستند ،لذا برای خارج کردن از حالت فشرده از برنامه winrar و نرم افزار های مشابه استفاده نمایید.
4- برخی فایل های حجیم بصورت چند پارتی قرار داده شده تا بسهولت بتوانید دانلود کنید ، لذا پس از دانلود فایل ها توجه داشته باشید همه فایل ها را به یک پوشه انتقال و آنها را Extract کنید.
5- درصورتی که نتوانستید فایل های خود را از سرور بین دانلود ، دانلود کنید ، میتوانید از لینک سرور های کمکی برای دانلود استفاده نمایید(لینک کمکی: لینک کمکی کپی مشابه فایل است که بر روی دیگر سرور ها قرار داده شده تا درصورت بروز مشکل در سرور بین دانلود از آنها استفاده نمایید)
6- دانلود فایل ها از سرور کمکی به دلیل امکان حذف سریع از روی سرور مربوطه ، با مسولیت خود کاربر می باشد
7- پیشنهاد میکنیم برای دانلود فایل ها از یک برنامه مدیریت دانلود مانند Flash Get , IDM , IDA استفاده نمایید

بخش نظرات غیر فعال است

به بین دانلود امتیاز دهید