افزونه ی فارسی ساز منوهای مرورگر فایر فاکس – Firefox farsi

افزونه ی فارسی ساز منوهای مرورگر فایر فاکس - Firefox farsi

چندی است که تعدادی از فعالان عرصه وب در جهت بومی سازی و ترویج برنامه های نسخه باز به ترجمه و تهیه سایتی برای فایر فاکس فارسی روی آورده اند که همانند سایت موزیلا دارای سایت های اقماری مانند سیاره ی فایر فاکس یا اددوانز (افزونه ها) می باشد و البته این کار گروهی است و برای افرادی که به زبان فارسی و برنامه های نسخه باز و رایگان علاقه مند اند ، ایجاد شده است.
در این میان افزونه های فارسی برای فارسی زبانان هم ایجاد شده است.
این بار برای شما افزونه ای را معرفی می کنم که با آن به راحتی می توانید فایر فاکس خود را فارسی کنید و از مزایای فارسی منوها بیشتر استفاده کنید.که البته سایت موزیلا این افزونه را تایید کرده و جزء یکی از بهترین افزونه های فارسی ساز فایر فاکس قرار داده است. این موضوع برای شرکت موزیلا آنقدر با اهمیت است که صفحه ای فارسی به این مطلب اختصاص داده است. برای ورود به این صفحه کلیک کنید.

 

افزونه ی فارسی ساز منوهای مرورگر فایر فاکس - Firefox farsi

دانلود افزونه ی فارسی ساز منوهای فایر فاکس

دانلود افزونه برای بازگردادن به حالت انگلیسی

راهنمای دانلود :

1- دانلود کلیه نرم افزار ها و فایل هایی که در سایت قرار داده میشود رایگان است ! (درج قیمت تنها برای آگاهی شماست)
2- پسورد کلیه فایل های سایت www.bindownload.com می باشد ، هنگام وارد کردن این کلمه حتما بیاد داشته باشید کلیه حروف بصورت حرف کوچک تایپ شود،در هنگام تایپ کلمه عبور توجه کنید صفحه کلید به حالت تایپ انگلیسی تنظیم شده باشد.
3- اکثر فایل ها بصورت فشرده با پسوند rar هستند ،لذا برای خارج کردن از حالت فشرده از برنامه winrar و نرم افزار های مشابه استفاده نمایید.
4- برخی فایل های حجیم بصورت چند پارتی قرار داده شده تا بسهولت بتوانید دانلود کنید ، لذا پس از دانلود فایل ها توجه داشته باشید همه فایل ها را به یک پوشه انتقال و آنها را Extract کنید.
5- درصورتی که نتوانستید فایل های خود را از سرور بین دانلود ، دانلود کنید ، میتوانید از لینک سرور های کمکی برای دانلود استفاده نمایید(لینک کمکی: لینک کمکی کپی مشابه فایل است که بر روی دیگر سرور ها قرار داده شده تا درصورت بروز مشکل در سرور بین دانلود از آنها استفاده نمایید)
6- دانلود فایل ها از سرور کمکی به دلیل امکان حذف سریع از روی سرور مربوطه ، با مسولیت خود کاربر می باشد
7- پیشنهاد میکنیم برای دانلود فایل ها از یک برنامه مدیریت دانلود مانند Flash Get , IDM , IDA استفاده نمایید

۱ دیدگاه

  1. مجتبی :

    من ازهرکسی چیزی یادبگیرم همیشه او ودستیارانش را دعا وستایش میکنم. امیدوارم همیشه در عرصه زندگی وخانواده واجتماع در پناه حق موفق وشاداب باشید

به بین دانلود امتیاز دهید