LovelySoft 4.0 – نرم افزاری برای تغییر چهره پوشه های ویندوز
LovelySoft 4.0
اگر ظاهر ویندوز و مخصوصا ظاهر ساده ی پوشه ها برایتان تکراری شده است و دوست دارید تغییری در این شکل ظاهری آنها ایجاد نمایید , نرم افزار Lovely Folders این امکان را به شما میدهدLovely Folders محصولی از شرکت LovelySoft , به شما کمک می کند که پوشه هایتان را به گونه ای متفاوت و بسیار دوست داشتنی در آورید. شما قادر هستید هر آیکون زیبایی را که مایلید از بین صد ها Icon زیبای درون برنام و یا آیکونهای زیبایی که شما در هاردتان دارید را برای پوشه مورد نظر انتخاب نمایید. علاوه بر انتخاب آیکون برای پوشه ها , Lovely Folders به شما امکانم تغییر Background پوشه ی مورد نظر را نیز میدهد , بلی به این ترتیب هر پوشه ی درون هارد شما یک آیکون زیبای مجزا و یک تصویری Background زیبای مجزا (مانند آنچه در پس زمینه ی Desktop است ) را داراست ! از آیکون های تمامی منابع و فایلهای اجرای و فرمتهای (EXE, DLL, CPL, SCR, OCX etc) قادر به خارج کردن و برداشتن آیکون است . تواناییی Update آیکونها و چند زبانه بودن , آسانی نصب و استفاده ی نرم افزار پشتیبانی آیکون با سایز های مختلف از ویگژی های دیگر این محصول می باشد .

برای کرک کردن نرم افزار:
username: www.bindownload.com
cod: 19b1077H9J26t7886e5305777324822-520930871V6
or
username: www.bindownload.com

cod: 55n1871I3S57t0582e9870483370331-054449745V3

یادتون باشه همه ی اعداد باید انگلیسی وارد بشه.

راهنمای دانلود :

1- دانلود کلیه نرم افزار ها و فایل هایی که در سایت قرار داده میشود رایگان است ! (درج قیمت تنها برای آگاهی شماست)
2- پسورد کلیه فایل های سایت www.bindownload.com می باشد ، هنگام وارد کردن این کلمه حتما بیاد داشته باشید کلیه حروف بصورت حرف کوچک تایپ شود،در هنگام تایپ کلمه عبور توجه کنید صفحه کلید به حالت تایپ انگلیسی تنظیم شده باشد.
3- اکثر فایل ها بصورت فشرده با پسوند rar هستند ،لذا برای خارج کردن از حالت فشرده از برنامه winrar و نرم افزار های مشابه استفاده نمایید.
4- برخی فایل های حجیم بصورت چند پارتی قرار داده شده تا بسهولت بتوانید دانلود کنید ، لذا پس از دانلود فایل ها توجه داشته باشید همه فایل ها را به یک پوشه انتقال و آنها را Extract کنید.
5- درصورتی که نتوانستید فایل های خود را از سرور بین دانلود ، دانلود کنید ، میتوانید از لینک سرور های کمکی برای دانلود استفاده نمایید(لینک کمکی: لینک کمکی کپی مشابه فایل است که بر روی دیگر سرور ها قرار داده شده تا درصورت بروز مشکل در سرور بین دانلود از آنها استفاده نمایید)
6- دانلود فایل ها از سرور کمکی به دلیل امکان حذف سریع از روی سرور مربوطه ، با مسولیت خود کاربر می باشد
7- پیشنهاد میکنیم برای دانلود فایل ها از یک برنامه مدیریت دانلود مانند Flash Get , IDM , IDA استفاده نمایید

۳ دیدگاه

 1. ali :

  کرک برنامه
  نرم افزاری برای تغییر چهره پوشه های ویندوز
  پاسخ نمیدهد لطفن راهنمایی کنید

 2. arman :

  سلام وقت به خیر به همه ی عزیرانی که در اراته مطالب ونرم افزارها زحمت میکشنددست شمادرد نکنه برنامه حوبی بود خیلی وقت بود دنبال همچین برنامه ی بودم سپاسگذارم از وب سایت خیلی خوب وجامع
  باتشکر آرمان

 3. moslem :

  بدنیست مونطها عالیم نیست ممنون

به بین دانلود امتیاز دهید