Luxor3 بازی پر هیجان و جذاب

لوگزور 3

اگر بدنبال یک سفر هیجان انگیز تاریخی هستید ! اگر دوست دارید با حجم پایین یک بازی جالب را تجربه کنید! این بازی را از دست ندهید. با پیشرفت علم کامپیوتر و افزایش قدرت برنامه نویسان، تنوع برنامه های کامپیوتری مخصوصا بازی ها رفته رفته بیشتر می شود، در این میان بازی هایی هستند که علاوه بر حجم پایین و محیط گرافیکی قابل قبول، دارای موضوعات متنوع و سرگرم کننده ای هستند. پیشنهاد می کنیم اگر طرفدار این نوع بازی‎ها و کلا طرفدار بازی هستید این بازی را از دست ندهید.
Luxor3 شما رو به یک سفر خیالی تاریخی می بره و شما در این سفر با خدای قدرت طلب کی‏آس جنگ می کنید تا دیگر خدایان مصری را قبل از تمام شدن عمرشان نجات دهید. از آینه ها استفاده کنید تا نزدیکترین تطبیق ممکن را بدست آورید. در هر ردیف سه تطبیق انجام دهید و نیرودهنده های ماوراءالطبیعه را آزاد نمایید، و با جمع آوری سکه های آنکه (سکه های تاریخی مصر) برای خودتان امکانات مهم و پیشرفته خریداری کنید. برای باز کردن مراحل جدید می توانید کوزه های کانوپیک‌(کوزه های تاریخی مصر) جمع آوری کنید و با خوردن نشانه های طلایی متحرک می توانید جایزه های مخفی را کشف کنید .

ویژگی های بازی :

 • حالت رقابتی ویژه که قبلا وجود نداشت
 • بیش از ۱۴۰ مرحله متفاوت شامل مسیرها و آینه های درختی
 • نیرودهنده های قابل تغییر بعلاوه سری لوازم جدید که در طی بازی باز می شوند.

سیستم مورد نیاز :

 • ویندوز ۲۰۰۰/XP/Vista
 • DirectX 8.1 و بالاتر
 • CPU 700 MHz
 • ۲۵۶ MB RAM

رزولوشن بازی : هم بصورت فول اسکرین و هم بصورت پنجره

راهنمای دانلود :

1- دانلود کلیه نرم افزار ها و فایل هایی که در سایت قرار داده میشود رایگان است ! (درج قیمت تنها برای آگاهی شماست)
2- پسورد کلیه فایل های سایت www.bindownload.com می باشد ، هنگام وارد کردن این کلمه حتما بیاد داشته باشید کلیه حروف بصورت حرف کوچک تایپ شود،در هنگام تایپ کلمه عبور توجه کنید صفحه کلید به حالت تایپ انگلیسی تنظیم شده باشد.
3- اکثر فایل ها بصورت فشرده با پسوند rar هستند ،لذا برای خارج کردن از حالت فشرده از برنامه winrar و نرم افزار های مشابه استفاده نمایید.
4- برخی فایل های حجیم بصورت چند پارتی قرار داده شده تا بسهولت بتوانید دانلود کنید ، لذا پس از دانلود فایل ها توجه داشته باشید همه فایل ها را به یک پوشه انتقال و آنها را Extract کنید.
5- درصورتی که نتوانستید فایل های خود را از سرور بین دانلود ، دانلود کنید ، میتوانید از لینک سرور های کمکی برای دانلود استفاده نمایید(لینک کمکی: لینک کمکی کپی مشابه فایل است که بر روی دیگر سرور ها قرار داده شده تا درصورت بروز مشکل در سرور بین دانلود از آنها استفاده نمایید)
6- دانلود فایل ها از سرور کمکی به دلیل امکان حذف سریع از روی سرور مربوطه ، با مسولیت خود کاربر می باشد
7- پیشنهاد میکنیم برای دانلود فایل ها از یک برنامه مدیریت دانلود مانند Flash Get , IDM , IDA استفاده نمایید

۵ دیدگاه

 1. لطفأ لوگو و لینک متنی ما را در اسیتتان بگذارید .

 2. از شما متشکرم

 3. مجید :

  لطفا نرم افزار حذف IDازلیست دیگران را برایم mail کنید چون نمی شه دانلود کنی error میده از شماممنونم

 4. majid :

  kheali bade

 5. ? :

  زدمش تو وبلاگم نظر بده

به بین دانلود امتیاز دهید