iTunes 7.5
www.bindownload.com
شرکت اپل iTunes 7.5 برای سیستم عامل های Mac و ویندوز را عرضه کرد.
iTunes نرم افزار پخش کننده فایل های صوتی است این نرم افزار در کنار فرمت خاصی که شرکت apple معرفی کرده با نام FairPlay از بسیاری از فرمت های پخش کننده صوتی پشتیبانی می کند. کاربران می توانند از امکانات بسیار زیادی که در این نرم افزار تهیه شده استفاده کنند.
برخی از امکانات :

  • داشتن تمامی امکانات Quicktime
  • گوش کردن به فایل های صوتی و آلبوم کردن آنها
  • تبدیل دیسک ها بصورت فورمت Audio cd به Mp3
  • کپی کردن ترک فایل ها به دستگاه پلیر موسوم به Ipod
  • گوش کردن آنلاین به موسیقی از روی اینترنت
  • افکت گذاری روی فایل ها

یکی از مهم ترین ویژگی های نسخه جدید iTunes پشتیبانی مناسب از دستگاه های iPhone است که از این هفته در آلمان و انگلستان به فروش خواهند رفت.
نرم افزار iTunes 7.5 همچنین از بازی جدید Phase پشتیبانی خواهد کرد که ویژه نسل سوم iPod نانو، iPod کلاسیک و نسل پنجم iPod طراحی شده است. اپل همچنین نسخه بازبینی شده QuickTime را برای تمام سیستم های تحت پشتیبانی این کمپانی از جمله سیستم عامل Mac OS X 10.3 Panther ارایه کرده است.
ارتقا به این نسخه به طور جدی به تمامی کاربران iTunes 7 پیشنهاد شده است.

راهنمای دانلود :

1- دانلود کلیه نرم افزار ها و فایل هایی که در سایت قرار داده میشود رایگان است ! (درج قیمت تنها برای آگاهی شماست)
2- پسورد کلیه فایل های سایت www.bindownload.com می باشد ، هنگام وارد کردن این کلمه حتما بیاد داشته باشید کلیه حروف بصورت حرف کوچک تایپ شود،در هنگام تایپ کلمه عبور توجه کنید صفحه کلید به حالت تایپ انگلیسی تنظیم شده باشد.
3- اکثر فایل ها بصورت فشرده با پسوند rar هستند ،لذا برای خارج کردن از حالت فشرده از برنامه winrar و نرم افزار های مشابه استفاده نمایید.
4- برخی فایل های حجیم بصورت چند پارتی قرار داده شده تا بسهولت بتوانید دانلود کنید ، لذا پس از دانلود فایل ها توجه داشته باشید همه فایل ها را به یک پوشه انتقال و آنها را Extract کنید.
5- درصورتی که نتوانستید فایل های خود را از سرور بین دانلود ، دانلود کنید ، میتوانید از لینک سرور های کمکی برای دانلود استفاده نمایید(لینک کمکی: لینک کمکی کپی مشابه فایل است که بر روی دیگر سرور ها قرار داده شده تا درصورت بروز مشکل در سرور بین دانلود از آنها استفاده نمایید)
6- دانلود فایل ها از سرور کمکی به دلیل امکان حذف سریع از روی سرور مربوطه ، با مسولیت خود کاربر می باشد
7- پیشنهاد میکنیم برای دانلود فایل ها از یک برنامه مدیریت دانلود مانند Flash Get , IDM , IDA استفاده نمایید

۱ دیدگاه

به بین دانلود امتیاز دهید